Klimatyzacja - serwis i montaż Warszawa | Wentair Piaseczno

Klimatyzacja

Strona główna » Klimatyzacja

TANIA KLIMATYZACJA DO BIURA I MIESZKANIA

W czasach globalnych zmian klimatycznych tania klimatyzacja jest jednym z najchętniej instalowanych urządzeń, dopasowywanych rozmiarami i wydajnością do potrzeb gospodarstw domowych, obiektów handlowych czy biurowców i apartamentowców.

Proponowana naszym Klientom tania klimatyzacja do mieszkania lub biura to produkty najlepszej klasy, pochodzące od marek z wieloletnim doświadczeniem w tej branży i posiadającym w tym względzie zaufanie konsumentów, jak LG czy Daikin.

Dlaczego warto mieć tani klimatyzator do pokoju?

Nawet tani klimatyzator do pokoju, który będzie dobrej jakości, przez wiele lat będzie podwyższał komfort życia domowników. Urządzenia te odpowiadają nie tylko za obniżenie temperatury pomieszczenia podczas trudnych do wytrzymania upałów, ale wpływają pozytywnie również na sam klimat panujący w pokoju. Tania klimatyzacja domowa będzie odpowiadać za lepszą wentylację, zapewniając większą ilość tlenu oraz odprowadzenie zalegających w domu pyłków, kurzu i innych alergenów. Dzięki temu domownicy odczuwają większy komfort – są znacznie bardziej odprężeni, śpią lepiej i wstają wypoczęci; ponadto u domowników zmniejsza się też częstotliwość występowania migren czy duszności. Ulgę odczuwają również alergicy, nawet podczas wiosenno-letniego sezonu na pylenie.

Oferowana przez nas tania klimatyzacja do mieszkania jest dopasowana zawsze optymalnie pod względem mocy i wydajności do rodzaju pomieszczenia, jego wielkości i potrzeb domowników. Dlatego każde wybrane u nas urządzenie w stu procentach spełnia swoje zadania i zadowala użytkowników. Budowa nowoczesnych urządzeń pozwala zachować pełen komfort użytkowania, a wszystko dzięki umieszczeniu najbardziej hałaśliwych elementów urządzenia poza murami budynku.

Tania klimatyzacja i jej szerokie zastosowanie

Obecnie tania klimatyzacja ma bardzo szerokie i powszechne zastosowanie. Instalowana jest coraz częściej w gospodarstwach domowych, szczególnie w nowym budownictwie i w obiektach remontowanych. Można ją znaleźć w praktycznie wszystkich obiektach usługowych oraz handlowych – tania klimatyzacja sprawdza się idealnie do wentylowania zamkniętych, wielkoformatowych przestrzeni, jak galerie handlowe, duże sklepy, sale konferencyjne, hale magazynowe, zakłady przemysłowe i inne. To również niezbędny element wyposażenia ceniących sobie wygodę klientów hoteli i pensjonatów – tani klimatyzator do pokoju powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym obiekcie wypoczynkowym.

Tania klimatyzacja domowa w naszej ofercie

Nasza oferta to niezawodna, markowa i jednocześnie tania klimatyzacja – rozwiązania przeznaczone dla budynków mieszkalnych, komercyjnych, ale i znacznie bardziej zaawansowane systemy, opierające się na galeriowych pompach ciepła oraz na wodzie lodowej.

Oferowane przez naszą firmę urządzenia można podzielić na dwa główne rodzaje. Proponujemy tani montaż klimatyzacji na terenie Warszawy oraz okolic urządzeń typu:

  • mono-split, na które składa się pojedyncza jednostka zewnętrza i odpowiadająca jej pojedyncza jednostka wewnątrz budynku,
  • multi-split – zaawansowany system, na który składa się pojedyncze urządzenie zewnętrzne, połączone z siecią jednostek wewnątrz budynku.

W każdym przypadku tania klimatyzacja domowa czy biurowa jest sterowana przez samych użytkowników, a strumień powietrza jest rozprowadzany po pomieszczeniu za pomocą specjalnych żaluzji. Można w ten sposób wyodrębnić klimatyzację ścienną, sufitową, szafkową i konsolową oraz kasetonową. Proponowana w naszej ofercie tania klimatyzacja to modele produkowane przez najlepszych – takie marki jak: LG, Gree, Daikin czy Mitsubishi.

Cennik urządzeń