Klimatyzacja do mieszkania i biura | Wentair Piaseczno

Klimatyzacja

Strona główna » Klimatyzacja

KLIMATYZACJA DO BIURA I MIESZKANIA

Klimatyzacja mocno wpływa na komfort naszego codziennego życia. Optymalnie wykonany, profesjonalny montaż klimatyzacji bazujący na dobrym projekcie spowoduje, że dzięki instalacji we wnętrzu będzie panowała odpowiednia temperatura. Dzięki klimatyzacji powietrze jest czyste, świeże i pozbawione szkodliwych substancji — alergenów, kurzu, pyłów i innych zanieczyszczeń. Podczas montażu klimatyzacji jako fachowcy z branży działający w Warszawie i okolicach, wykorzystujemy najnowsze technologie oraz najwyższej jakości urządzenia czołowych producentów, takich jak Daikin czy LG. Realizujemy różne układy klimatyzacji – począwszy od rozwiązań domowych, przez rozwiązania komercyjne, kończąc na zaawansowanych systemach opartych na wodzie lodowej i galeriowych pompach ciepła.


TANIA KLIMATYZACJA — JAK WYBRAĆ NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE?

Wybierając odpowiednią, dopasowaną do swoich potrzeb klimatyzację, należy pamiętać, aby dobrać urządzenie pod kątem wydajności. Tak, aby temperatura pomieszczenia, a także cyrkulacja powietrza utrzymywała się na odpowiednim poziomie. Nasz zespół podczas spotkania i konsultacji u Klienta zawsze ustala, jakie rozwiązanie byłoby najlepsze dla danego pomieszczenia. Zaufaj fachowcom z WENTAIR spod Warszawy!


INSTALACJA KLIMATYZACJI – POWIERZ JĄ SPECJALISTOM – WENTAIR

Nasi doświadczeni monterzy klimatyzacji instalują klimatyzatory różnego typu:

  • mono-split składające się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej,
  • multi-split (jedna jednostka zewnętrzna i kilka wewnętrznych).

Na zewnątrz budynku montowane są te elementy, które najbardziej hałasują (sprężarka, skraplacz), sufitowe – w których za pomocą regulowanych żaluzji można nastawić kierunek strumienia powietrza: ścienne – równomiernie rozprowadzające strumień powietrza po całym pomieszczeniu, konsolowe i szafkowe – stawiane na podłodze, kasetonowe – w których powietrze z pomieszczenia zasysane jest środkową częścią kasety, a wydmuchiwane po bokach. kanałowe – klimatyzator jest schowany nad sufitem podwieszanym.


FUNKCJONALNA I NIEZAWODNA KLIMATYZACJA DO MIESZKANIA, DOMU LUB BIURA

Chcesz zainstalować w swoim domu lub miejscu pracy nowoczesne urządzenie, które nie tylko poprawi jakość powietrza i utrzyma odpowiednią temperaturę w danym pomieszczeniu, ale optymalizując wilgoć w powietrzu, zapobiegnie też rozwojowi bakterii, grzybów i pleśni? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą klimatyzatorów pochodzących od najlepszych producentów — LG, Daikin, Gree lub Mitsibishi i zleć fachowcom z WENTAIR profesjonalny montaż klimatyzacji oraz serwis. Zwiększ swój komfort życia dzięki sprawdzonym rozwiązaniom! Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Cennik urządzeń