Klimatyzacja LG | Wentair

klimatyzacja LG

Klimatyzacja LG

Za zimno, za gorąco – jeśli trudno Ci uzyskać i utrzymać komfort termiczny w domu lub miejscu pracy – czas na nowoczesną klimatyzację. Jeżeli do tej pory wahałeś się przed zakupem urządzenia z troski o środowisko lub obawy przed alergenami, zwróć uwagę na urządzenia LG. Znajdziesz wśród nich nie tylko wyposażone w nowoczesną technologię klimatyzatory pracujące w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik R32, ale też w pełni bezpieczne urządzenia oczyszczające powietrze z pyłków i pleśni. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Klimatyzacja do biura i mieszkania

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu wpływa nie tylko na nasze dobre samopoczucie, ale też zapobiega rozwojowi chorób oraz poprawia wydolność organizmu. Urządzenia LG, jakie znajdziesz w ofercie naszej klimatyzacji to intuicyjne w obsłudze sprzęty, dzięki którym możesz sprawić, że będzie Ci przyjemnie chłodno lub przytulnie ciepło – niezależnie od panującej za oknem pogody. Co więcej – doskonały, elegancki design linii Artcool świetnie wpasowuje się zarówno w nowoczesne, jak i tradycyjne wnętrza.

Bezpieczne dla alergików klimatyzatory LG

Klimatyzator, jonizator oraz oczyszczacz powietrza to urządzenia, które coraz częściej możemy spotkać w nowoczesnych mieszkaniach czy biurach. Ich zadaniem jest zapewnienie użytkownikom komfortu oddychania, jak również dbanie o odpowiedni poziom czystości powietrza. Możesz zainwestować w trzy osobne gadżety, tylko po co? Urządzenia do klimatyzacji LG wyposażone zostały w uruchamiający się automatycznie czujnik PM 1.0, a wysoko zaawansowany system filtracji wychwytuje i usuwa za pomocą aż 5 milionów jonów wszelkie cząstki zanieczyszczeń. Dwa filtry zatrzymują pyły, pozwalając oddychać naprawdę dobrej jakości powietrzem.

Nowoczesny system wymiany powietrza w klimatyzatorach komercyjnych LG

Wśród wielu proponowanych urządzeń znajdziesz klimatyzatory domowe oraz komercyjne, a także urządzenia z inwerterem wyposażone w jednostki ecoV. System ten sprawia, że strumień nawiewanego powietrza jest oddzielany od zużytego, co gwarantuje jeszcze lepszą jego jakość. Dodatkowa filtracja w tego typu klimatyzacji wychwytuje najmniejsze zanieczyszczenia, sprawiając, że nawet osoby cierpiące na schorzenia układu oddechowego mogą oddychać swobodnie.

Chroń środowisko z klimatyzatorami LG dzięki wysokiej klasie wydajności energetycznej

Nowoczesne klimatyzatory LG nie tylko zostały wyposażone w omawiany wcześniej czynnik R32, ale też mają wysoką klasę wydajności energetycznej, co pozwala jeszcze lepiej chronić planetę. Co więcej – możesz oszczędzać jeszcze lepiej i jeszcze więcej dzięki sezonowej wydajności energetycznej klimatyzacji, pokazującej m.in. obraz kilku średnich temperatur czy zużycie energii w dodatkowych trybach takich jak tryb czuwania lub wyłączony termostat.

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą nowoczesnych klimatyzatorów LG do domu lub biura i masz jakiekolwiek pytania – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Specjaliści od klimatyzacji z firmy WENT AIR z okolic Warszawy chętnie rozwieją Twoje wątpliwości. Zadzwoń już dziś, by dowiedzieć się więcej.