Serwis klimatyzacji domowej i wentylacji | Wentair Piaseczno

Serwis klimatyzacji domowej Warszawa

Strona główna » Serwis klimatyzacji domowej Warszawa

Dlaczego nasz serwis?

Coraz dotkliwsze skutki zmian klimatycznych i wciąż rosnące koszta ogrzewania sprawiają, iż popularność urządzeń klimatyzacyjnych stale rośnie. Klimatyzacje montowane są nie tylko w biurach czy instytucjach, ale również domach, a nawet mieszkaniach w bloku. Wybór urządzenia i optymalizacja systemu jest oczywiście bardzo ważna, jednak nie mniej istotną kwestię stanowi serwis klimatyzacji domowej w Warszawie. Bez względu na rodzaj urządzenia, nawet najbardziej innowacyjne i funkcjonalne klimatyzacje domowe wymagają regularnego serwisowania oraz czyszczenia.

 

Nasza firma świadczy kompleksową usługę serwisowania klimatyzacji domowej w Warszawie i aglomeracji. Zajmujemy się serwisowaniem i czyszczeniem urządzeń klimatyzacyjnych wielu cenionych na rynku marek. Z uwagi na długoletnią współpracę z firmami Toshiba, Mitsubishi Electric/Heavy Industries LTD, Haier, Fuji Electric, LG czy Gree, nasi fachowcy doskonale znają specyfikę większości modeli klimatyzacji, dzięki czemu usługa serwisowa przebiega szybko i sprawnie.

 

Serwis klimatyzacji domowej Warszawa

 

Serwis klimatyzacji domowej obejmuje m.in. systemy split, multi-split oraz VRF, dlatego z naszych świadczeń może skorzystać każdy, kogo urządzenie odmówiło współpracy lub wykazało nieprawidłowości. Poza wykluczaniem usterek w klimatyzacjach domowych i ich serwisowaniem w Warszawie, zajmujemy się również czyszczeniem urządzeń. Klimatyzacja wyposażona jest w filtry powietrza, mające za zadanie usuwać z niego wszelkie zabrudzenia i drobnoustroje. Czyszczenie klimatyzacji domowej jest zadaniem bardzo ważnym, by nie narażać użytkowników przestrzeni na powikłania zdrowotne i trudności w oddychaniu. Czyszczenie klimatyzacji domowej w Warszawie warto zlecać co najmniej dwa razy w roku, by móc cieszyć się czystym, świeżym powietrzem.

 

Serwisem klimatyzacji domowej w Warszawie i okolicznych miejscowościach zajmuje się zespół wykwalifikowanych fachowców, potrafiących w krótkim czasie wykryć źródło problemu i zająć się jego eliminacją. Pomaga w tym szeroka wiedza merytoryczna naszych pracowników oraz zdobywane przez wiele lat doświadczenie.

 

Klimatyzacja domowa serwis

 

Pracownicy naszego serwisu klimatyzacji domowej w Warszawie opierają swoje działania na wysokiej jakości narzędziach oraz skutecznych preparatach, wykazujących działanie grzybo-, bakterio- i wirusobójcze. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia, dokładną analizę stanu urządzenia oraz dobranie skutecznych metod serwisowania lub czyszczenia klimatyzacji domowej w Warszawie. Klimatyzację naprawiamy tylko w oparciu o oryginalne części lub doskonałe elementy zamienne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, by poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania o usługę serwisowania klimatyzacji domowej w Warszawie oraz kosztorys świadczenia. Pozostajemy do dyspozycji i służymy pomocą!


Przeprowadzane czynności serwisowe:
• Czyszczenie filtrów lub wymiana fizelizy w filtrach powietrza;
• Czyszczenie wymienników ciepła;
• Naprawy eksploatacyjne -(np, uzupełnienie(podklejenie) izolacji uzupełnienie czynnika chłodniczego;
• Testowanie nastawników , urządzeń we wszystkich trybach pracy(chłodzenie/ grzanie/wentylacja);
• Kontrola szczelności instalacji: miedzianych, kondensatu wody lodowej i grzewczej;
• Pomiary temperatury w funkcjach(chłodzenia, grzania)