Klimatyzacja - instalacja klimatyzacji Warszawa | Wentair

klimatyzacja

Klimatyzacja do biura i mieszkania – świetne rozwiązanie niezależnie od pory roku – WENTAIR z okolic Warszawy poleca

Klimatyzacja mocno wpływa na komfort naszego codziennego życia. Optymalnie wykonany, profesjonalny montaż klimatyzacji bazujący na dobrym projekcie spowoduje, że dzięki instalacji we wnętrzu będzie panowała odpowiednia temperatura. Dzięki klimatyzacji powietrze jest czyste, świeże i pozbawione szkodliwych substancji. Podczas montażu klimatyzacji jako fachowcy z branży działający w Warszawie i okolicach, wykorzystujemy najnowsze technologie oraz najwyższej jakości urządzenia czołowych producentów, takich jak Daikin czy LG. Realizujemy różne układy klimatyzacji – począwszy od rozwiązań domowych, przez rozwiązania komercyjne, kończąc na zaawansowanych systemach opartych na wodzie lodowej i galeriowych pompach ciepła.


Tania klimatyzacja to nie jedyny wyznacznik podczas realizacji inwestycji

Wybierając klimatyzację, należy pamiętać, aby dobrać urządzenie pod kątem wydajności. Tak, aby temperatura pomieszczenia, a także cyrkulacja powietrza utrzymywała się na odpowiednim poziomie. Nasz zespół podczas spotkania u Klienta zawsze ustala, jakie rozwiązanie byłoby najlepsze dla danego pomieszczenia. Zaufaj fachowcom z WENTAIR spod Warszawy!


Instalacja klimatyzacji – powierz ją specjalistom – WENTAIR

Instalujemy różnego klimatyzatory różnego typu:

  • mono-split składające się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej,
  • multi-split (jedna jednostka zewnętrzna i kilka wewnętrznych).

Na zewnątrz budynku montowane są te elementy, które najbardziej hałasują (sprężarka, skraplacz), sufitowe – w których za pomocą regulowanych żaluzji można nastawić kierunek strumienia powietrza: ścienne – równomiernie rozprowadzające strumień powietrza po całym pomieszczeniu, konsolowe i szafkowe – stawiane na podłodze, kasetonowe – w których powietrze z pomieszczenia zasysane jest środkową częścią kasety, a wydmuchiwane po bokach. kanałowe – klimatyzator jest schowany nad sufitem podwieszanym.


Cennik urządzeń